Пасхальні картинки з вітаннями на Великдень – Христос Воскрес!


У 2020 році православний Великдень припадає на 19 квітня. Віруючі починають готуватися до свята ще за 7 тижнів, вступаючи у суворий Великий піст. Підбірка картинок і привітань на Великдень може вам стати в нагоді, щоб відправити рідним і близьким людям в соціальні мережі або месенджер.
Привітання словами «Христос воскрес!» виражає радість, аналогічну радості апостолів, які дізналися про воскресіння Христа (пор. Мт. 27:64, 28:6, 7, Мк. 16:6, Лк. 24:6, 24:34). У богослужбовій практиці інших християнських Церков також існують подібні вітання, але вони не використовуються поза богослужіннями.
За традицією при зустрічі двох людей першу частину вітання має говорити молодший (за віком або церковною ієрархією), а відповідати йому старший. Наприклад, зазвичай під час зустрічі мирянина зі священиком перший каже: «Христос воскрес! (Благослови(ті), батюшка/чесний отче)», а другий відповідає: «Воістину воскрес! (Бог благословить)”.

Зі Світлим Великоднем! Нехай добром сповняться серця і не покине нас надія ніколи!

Зі святом Світлого Великодня, миру та щастя вашому дому!

Картинка зі святом Світлого Великодня

З днем ​​Святого Воскресіння, з днем ​​Христового Вознесіння! Побажання тепла, щастя, радості, добра! Всім спасіння звістка з небес: радійте, Христе Воскрес!

Щасливого Пасхи щиро бажаю, Христос воскрес — ось головні слова! Нехай Господь від бід уберігає та нагородить за добрі справи!

Воістину Воскрес!

Христос воістину воскрес!

Христос Воскресе? Воістину Воскрес! Зі святом світлого Великодня!

Спасибі! Воістину Воскрес!

Вітальна листівка вітаю з Великоднем великим! Щастя в житті та вірі бажаю.

ХВ

Вітальна листівка з кроликом та яйцем

Сьогодні світить сонце яскраво, дзвони дзвонять із небес. Кохання, добра, великого щастя та радості. Зображення з написом Христос Воскрес!

Сьогодні Великдень, радість без кінця! Христос Воскресе! Богу – Алілуйя! І Ангели вселяються в серця, і душі посвітлілі цілують! Сьогодні кожен, забувши про тяжкий хрест, горить свічкою, палаючи любов’ю! І ллється Світло Божественне з небес, і благовісник звучить, як пісня з раю!

Нехай Великодня неділя буде сонячною, теплою та ясною! Нехай подарує душі просвітлення, настрій стане чудовим!

Красиве привітання у картинці

Фарбовані яйця та голуби

Вітання з Великоднем – святом святим! Витримки, терпіння, сили! Нехай Господь благословить, жити щасливо він велить.

Кошик із яйцями

Душевного тепла та добрих думок, великого щастя, радості у всьому! Хай буде будинок зігрітий любов’ю близьких! З Великоднем, найсвітлішим днем!

Нехай душа в надії завмирає в очікуванні милості небес, нехай Господь не залишає тебе в доброті своїй!

Хочу від душі побажати добрих справ та вчинків прекрасних, щодня знову з усмішкою зустрічати, більше свят сонячних, ясних! Нехай удача йде попереду, дарує світ лише яскраві фарби, нехай ніщо не стоїть на шляху до славного свята божественного Великодня!

Бережи тебе Христос від усякого нещастя.

Різнобарвність яєць та посмішки світлих осіб. Зі святом! Христос Воскрес! Доброти, кохання, чудес!

Світле свято настає Воскресіння Христа! З паскою вас ми вітаємо та бажаємо вам добра!

Красива картинка з Великоднем вітанням

Вітаю всіх православних та віруючих зі Святим Великоднем!

Текстове вітання на тлі храму