Розмальовка Барбоскины


Розмальовка Барбоскины – це картинки з мультяшними героями дитячого серіалу про собаче сімейство Барбоскіних. Потрібно сказати, що Барбоскины це зовсім не такі собаки, до яких ми всі звикли. Вони живуть у своїй собачій країні, і у них абсолютно все, так само як у людей.
Діти, спостерігаючи за життям в собачому сімействі, дізнаються в щенят – героїв серіалу, як себе так і своїх однолітків. Адже в житті маленьких собачок трапляються ті ж проблеми, що і у них самих. Мультфільм дуже добрий, веселий і повчальний. Почавши розфарбовувати картинки розмальовки Барбоскины дитина знову зануриться в атмосферу цього чудового і життєрадісного мультфільму.

Розмальовки Барбоскины неодмінно зацікавлять малюків. Барбоскины – це весела і дружня родина собак. Мама й тато виховують п’ять чудових цуценят. Всі вони цікаві і непередбачувані. Малюк – улюбленець сім’ї, молодший дитина, любить грати і робити нові відкриття. Ліза – дуже добра дівчинка, що мріє стати співачкою. Ліза, старша дочка, модна і стильна собачка. Дружок захоплюється спортом, може напроказничать. А Гена – серйозний і відповідальний, захоплений науковими експериментами.
Хлопці із задоволенням розфарбують улюблених героїв. На сторінках розмальовок зображені всі члени пустотливий сімейки. Малюки зможуть вибрати того, кого захочуть. З розмальовками Барбоскины не буде часу для нудьги.

Завантажити та роздрукувати розмальовки Барбоскины Ви можете абсолютно безкоштовно з нашого дитячого сайту для дівчаток і хлопчиків

Завантажити та роздрукувати розмальовки Барбоскины