Розмальовка метелик


Розмальовка метелик – зачарує будь-якого дитини, який хоч трохи любить комах. Багато по – різному ставляться до цього чуда природи. Метелик – найкрасивіше комаха. Недарма вона вважається символом любові, щастя, радості й надії. В релігії це істота означає переродження.
Так багато фактів, про такому маленькому істоту! А адже це не кінець. Розмальовка метелик, допоможе пізнати світ з іншого боку – країну маленьких комах. Кожен день вони в боротьбі за виживання. Адже життя таке коротке! У середньому метелик живе менше тижня. Існують особливі метелики – монархи, які витрачають всі свої сили на те, щоб здійснити великий переліт на південь, де залишать потомство і помруть.
Заздалегідь роздрукуйте розмальовку картинки метелики, вони допоможуть вам розповісти дитині про їх життя докладніше: як народжується метелик, чим харчується, де живе і інші не мало важливі питання, які може задати маленький чомучка. Якщо дитина довго не знає, як йому малювати, які кольори використовувати. Покажіть йому енциклопедію про види метеликів. Найпростіші з них:
лимонница – маленька жовта метелик
капустянка – біла з чорними крапками
З одного назв метеликів, хочеться дізнатися, чому її так називають. Беріть розмальовку і розповідайте свою історію і придумуйте разом нову.

Завантажити та роздрукувати розмальовки з метеликами