Розмальовка огірок


Розмальовка огірок дозволить дитині згадати про літо. Як приємно зірвати з грядки цей хрусткий овоч. Але не менш цікаво розфарбовувати його. Все, що для цього потрібно, взяти в руки фломастери або олівці, і почати творити. На перший погляд, огірок просто зелений, але насправді в ньому поєднується кілька соковитих відтінків цього кольору.

При бажанні можна розмальовку огірок роздрукувати. Потім дитина може почати розфарбовувати, а батьки – взяти участь у цьому процесі. У деяких картинках спеціально частина елементів відсутній. Дитина повинна взяти розмальовку огірок і домалювати їх. Не менш цікаво створювати картинку прямо на комп’ютері. У цьому випадку дитина може не тільки підійти до процесу творчо, вибираючи найбільш прийнятний колір, але також і трохи пофантазувати. Дуже важливо, що кожен раз можна створювати дійсно нове неповторне зображення.

Розмальовка огірок не тільки цікава сама по собі, але також допомагає малюкові дізнатися, як цей овоч росте в природі, як цвіте. Якщо дитина росте в місті і бачить огірки тільки в магазині, то ця розмальовка дозволить йому дізнатися про цей овоч. Можливо, після цього у малюка з’явиться бажання почитати про це овоче щось ще.

Завантажити та роздрукувати розмальовки огірок