Розмальовки для дітей 3 років


Розмальовки для дітей 3 років призначені для малюків, які знайомі з основами малювання. Трирічний художник вже добре знає, як і чим необхідно розфарбовувати картинки.
Малюнки в таких розмальовках дуже прості, що складаються з двох-трьох елементів з товстими контурами, а всі лінії чіткі і добре видно. Таке вдале оформлення картинок вчить малюка малювати, не виходячи за контури зображень. Розфарбовувати їх переважно в техніці короткого штрихования. Такий спосіб відмінно розвиває дрібну моторику пальців, прискорює розвиток мовлення.

Завантажити та роздрукувати розмальовки для дітей 3 років

З допомогою розмальовки для дітей 3 років можна з легкістю навчитися змішувати фарби між собою і відрізняти їх один від одного. Крім того, в процесі малювання прекрасно розвивається зорова пам’ять і сенсорні стандарти. Наприклад, дитина зможе запам’ятати під час творчості, що влітку листя завжди пофарбовані в зелений колір. Дуже добре, якщо у батьків є можливість розмальовки для дітей 3 років роздрукувати вдома. У такому разі малюк зможе займатися малюванням, скільки він забажає.

Безумовно, дорослі повинні допомагати і направляти дії малюка. Не забувайте хвалити дитину за правильний вибір кольору і підказувати, яку фарбу слід вибрати для тієї чи іншої деталі. Займаючись малюванням, дитина запам’ятає назви рослин, їх колір і зовнішній вигляд. Розмальовки для дітей 3 років принесуть величезну користь і допоможуть у пізнанні навколишнього світу. Розмальовки для дітей 3 років роздрукувати повністю можна на нашому сайті.