Трафарети букв для вирізання з паперу


Трафарети букв – це шаблон формату А4 для роздруківки і вирізання з паперу. Отриманий готовий трафарет для багаторазового використання, просто нанесіть на нього фарбу тонким шаром. Букви алфавіту в основному використовуються для оформлення свят, а також в рекламній індустрії і для декору своїми руками.

Красивий шрифт, великі літери, друковані та прописні викликають непідробний інтерес у дітей, почніть розвивати пам’ять і стимулювати творчу діяльність дитини. Канцелярським ножем акуратно по контуру виріжте трафарет, покажіть, як рівномірно наноситься фарба. Це допоможе сформувати перше уявлення про алфавіті.

Завантажити і роздрукувати шаблон з алфавітом

Графічні знаки можна наносити на різні поверхні: бетон, асфальт, цегла, дерево, метал. Літерні трафарети стали незамінною річчю для швидкого нанесення якісних написів, За допомогою трафарету можна легко визначити будь-який об’єкт виробництва, зробити рекламу для сфери послуг. Текст завжди виглядає охайним, чітким, красивим. Трафаретні літери мають величезний потенціал і поле для фантазії.