Листівки розмальовки


Вашій пильній увазі пропонуються традиційні листівки розмальовки з чорно-білими малюнками. Їх вибір на даному сайті величезний, тому вам, неодмінно, вдасться знайти що-небудь підходяще.
Збережіть листівки розмальовки на персональному комп’ютері. Буде просто чудово, якщо ви зможете листівки розмальовки роздрукувати, на білому картоні, або офсетному папері. Картинки можна розфарбувати вручну фломастерами, олівцями, кольоровими ручками або фарбами.

Для оформлення листівок можна використовувати також нестандартні матеріали та інструменти, а також різноманітну колірну палітру. Обов’язково залучіть до процесу розфарбовування листівок своїх діток. Спільна творчість, безумовно, принесе їм велику радість. Тут представлені картинки на дорослу і дитячу тематику. Веселі і забавні тварини, візерунки, казкові персонажі і середньовічні замки – все це зберігається на даному ресурсі. Листівки розмальовки можна роздрукувати на нашому сайті.

Листівки розмальовки, оформлені самостійно, стануть чудовим варіантом для привітання з будь-яким святом. Їх можна подарувати, наприклад, на восьме березня, різдво або день народження. Подарунок, який зроблений дитиною власноруч, особливо порадує батьків, близьких родичів, а також друзів маленького художника.

Завантажити та роздрукувати вітальні листівки