Розмальовка будиночок для дітей


Розмальовка будиночок – це відмінний спосіб поекспериментувати з квітами. Рідний будинок і безліч будівель на вулиці часто сірі, темні і похмурі, а на папері можна зробити їх яскравими, барвистими і казковими. Для цього необхідно захопити з собою вірних помічників – олівці, фарби чи фломастери. Хто сказав, що стіни можна перетворити в яскраво-волошкові гладі? Або що дах робиться виключно з сірих матеріалів?
Будиночки бувають різними. І хоча всі вони в основному складаються з даху, стін, дверей і вікон, але не варто забувати, що деталі можуть бути різних форм, оздоблені візерунками, прикрасами та іншими елементами. Можна зробити розмальовку будиночок такий, щоб самому захотілося оселитися в чудовому житло. Можна створити будинок для справжньої принцеси, милою Білосніжки, кращої подружки або улюбленої ляльки.
Розмальовка будиночок корисна тим, що дозволяє дітям розвивати фантазію, старанність, посидючість та інші якості. Вона допомагає самостійно приймати рішення і втілювати незвичайні ідеї. Не менш корисні чорно-білі картинки і для дорослих, адже поки дитина творить, можна зайнятися своїми справами, не переживаючи, що чадо буде байдикувати або перетворювати все навколо в хаос.

Завантажити та роздрукувати розфарбування будиночок