Розмальовка дракон для дітей


Розмальовка дракон – покаже вам всю силу і красу цих древніх істот. З давніх часів вони розбурхували уяву людини. Вони уособлювали: влада, жадібність, розум, хитрість і гордість. Скільки легенд, встигло з’явитися на світлі, наприклад, грецька історія про страшну гідрі, яка нападала на місцевих жителів, але Геракл зміг її перемогти, проявивши дотепність та кмітливість.

В даній розмальовці можна знайти і мультиплікаційних персонажів, наприклад, з мультфільмів «Барток Пречудовий», «Як приручити дракона», «Мисливці на драконів» та багато інших. Зараз в інтернеті все більшу популярність набувають художники, що працюють в графічних редакторів: їх персонажі опрацьовано до дрібних деталей. Часто їх можна зустріти і в іграх як в дитячих, так і дорослих – Dragon nest, Dragon age та інші.
Скачавши і роздрукувавши розмальовки дракон, ви можете відкрити дивовижний світ таємничих печер, боїв благородних лицарів з ними. Придумати свою історію війни або миру. Дитина навчиться працювати з дрібними деталями, яких більше в кілька разів, на відміну від стандартних тварин.

Сюжет своїх легенд ви можете вибрати самі, можливо це буде історія лицаря і принцеси, а може він буде позитивним героєм, любителем книг і чашечки чаю. Чорно-біла картинка, той етап, який визначає, яким буде характер персонажа, адже перевага певних кольорів, дозволяє дізнатися його настрій і характер.

Завантажити та роздрукувати розмальовки з драконами