Розмальовка хлопчик і дівчинка


Розмальовка хлопчик і дівчинка має в наявності опис звичайних і всім хлопцям знайомих дворових розваг. Непосидючі діти завжди знайдуть, чим їм зайнятися. Адже тут нявкає безпритульне кошеня, який так хоче їсти, а там далі з’явилася нова пісочниця. Потрібно не забути ще зіграти в хованки, забити гарний гол у ворота суперника і вище всіх розгойдатися на гойдалки.
Дошкільнятам сподобаються ситуації на папері, з якими вони часто стикаються у дворі. Крім того, розфарбування хлопчик і дівчинка можуть підказати нові ігри та ідеї розваг. Саме ж малювання стане гарним приводом трохи «охолонути» і перепочити від активності на вулиці. Пачка з тільки що подточенными олівцями так і просяться взяти їх у руки і наповнити кольором веселі зображення.
Розмальовка хлопчик і дівчинка зрозуміла дітям своїми сюжетами. Добре промальовані контури чіткі малюнки дають можливість легко працювати з кольором. Вона виконана, враховуючи фізіологічні особливості дітей дошкільного і раннього шкільного віку. Великі центрові деталі гармонійно доповнюються дрібними елементами. Це допомагає розвивати у дітей уважність, посидючість, акуратність, старанність і логіку.

Завантажити та роздрукувати розмальовки хлопчик і дівчинка