Розмальовка капуста


Розмальовка капуста – однорічна або багаторічна трава з лопатевими або ж розділеними листям. Плоди мають в основі конус, який називається качаном. Навколо нього знаходяться листя, що утворюють качан. Наші розмальовки капуста дуже різноманітні. Діти зможуть не тільки побачити цей овоч, але і уявити, як він росте і цвіте. Якщо розмальовки капуста роздрукувати, то можна не просто розфарбувати акуратно цей корисний овоч, але і створити неповторну картинку.

Існує величезна кількість видів капусти. Це і кольорова, і кольрабі, і брюссельська. Не у всіх них є качан. Наші розмальовки капуста зображують не тільки всім відому білокачанну, але і безліч інших. Так, наприклад, кольорова капуста, називається так тому, що вона схожа на суцвіття. Щоб представити все розмаїття видів цього овоча, можна розмальовки капуста роздрукувати.

Якщо дитина думає, що капуста зелена, він глибоко помиляється. Так, наприклад, брюссельська має темно-зелений колір, а качани її зовсім невеликі. У кольрабі качан швидше схожий на ріпу, ніж на капусту. Наші розмальовки капуста допоможуть дітям зрозуміти, що цей овоч може навіть бути бузкового кольору. Якщо розмальовки капуста роздрукувати, то можна дізнатися багато не тільки про це овоч, але також і створити якийсь свій казковий вигляд. І зовсім не має значення, в природі його не існує.

Завантажити та роздрукувати розмальовки капуста