Розмальовка рибки


Розмальовки рибки для дітей користуються популярністю серед молодих матусь. Це пов’язано з тим, що підводний світ є для нас справжньою загадкою. Кожному допитливому людині, стає цікаво, а що там, під водою. Також і малюк, який хоче пізнати все.

Діти дуже люблять малювати, але не можуть представити все розмаїття підводного світу. Для цього потрібно підготувати і роздрукувати інформацію про представників підводного країни. Хлопці запам’ятовують краще, коли їм наочно розповідають і показують матеріал, а потім дають можливість продемонструвати самому цікаві факти у вигляді розмальовки. Наприклад, є рідкісний вид – риба-крокодил. Про неї можна сказати, що вона витягнутої форми, покрита зверху наростами, які створює ілюзію морського дна. Ледачі мисливці, чекають, коли жертва сама наблизиться до неї, думаючи, що це корал. Виглядає вона строкато, у неї близько п’яти кольорів для маскування. Запропонуйте вашому малюкові, показавши лише контур, придумати зовнішній вигляд. Порівняйте отримані результати.

Розмальовка рибки, дозволяє вашій дитині, розширювати кругозір. Дізнаватися не тільки самих риб, але і середовище їх існування та спосіб життя. Ви можете роздрукувати як мультяшних героїв (Флаундер з «Русалонька», «Немо»), так і справжніх реалістичних, у більш спрощеному варіанті.

Завантажити та роздрукувати розмальовки рибки