Розмальовка торт


Розмальовка торт пропонує розфарбувати це неймовірно смачне виріб. Всім відомо, що торт – це тип пирога, коржі його просочуються кремом або джемом, а зверху він прикрашається фруктами або кремом. Торти бувають різні, тому і розмальовки з ними теж.
Скільки різних зображень тортів пропонується розфарбовувати. Дитина дізнається, що цей кулінарний шедевр може стати атрибутом не тільки дні народження, але й інших не менш веселих свят. Розмальовка торт, як і сам цей саме кулінарне творіння, не тільки розвиває творчі здібності дитини, але і піднімає настрій. Також розмальовки торт потрібно роздрукувати, а потім взяти в руки олівці і фломастери, вибрати той колір, який хочеться, і почати розфарбовувати.
Розмальовка торт допоможе дітям відчути себе винуватцями торжества. І зовсім не має значення, що радісна подія настане ще не скоро. Зараз можна трохи помріяти й пофантазувати. А це неймовірно цікаво. Розмальовку можна роздрукувати торт, потім взяти в руки яскраві олівці і зробити дуже яскравий шедевр, від одного виду якого, хоча він усього лише намальований, почнуть текти слинки. Такі розмальовки допоможуть також вирішити, який десерт вибрати на свій День народження.

Завантажити та роздрукувати розмальовки з тортом