Розмальовки для дівчаток Вінкс


Розмальовки для дівчаток Винкс – це культовий мультсеріал, відомий практично у всіх країнах світу, в ньому розповідається про Школу Чарівниць і дівчат-фей.
Серіал йде корінням в Італію і був створений у січні 2004 року, за короткий час він став настільки популярним, що до 2007 року його показували вже в 130 країнах і шанувальників серіалу перевищило 100 мільйонів.
Розмальовки Винкс – це ще один спосіб провести час з фантастичними героїнями мультсеріалу. Дівчата Феї, одного разу вони зустрілися і об’єдналися, що б творити добрі справи і рятувати світ від зла.
Клуб Винкс – це команда фей, куди увійшла головна героїня Блум і її подруги — Стелла, Флора, Муза й Текна, до яких у другому сезоні приєдналася Лейла.

Завантажити та роздрукувати розмальовки Винкс (Winx club)

Розмальовки дівчат клубу Вінкс дуже захоплюючі, магія і кольори костюмів різні у кожної феї. Наприклад, сили Стели, отримані від сонця і місяця – це жовті і інші теплі відтінки кольорів, а сила Флори пов’язана з рослинами і квітами, тому її кольори рожевий і зелений. Протягом усього мультсеріалу чарівні сили дівчат не раз проходять трансформацію і посилюються: Чармикс, Енчантікс, Беливикс, Гармоникс, Сиреникс
Феї Вінкс – це в першу чергу розмальовки для дівчаток, героїні серіалу такі сміливі і красиві, а їх магія просто заворожує! У розділі Розмальовки Винкс ви знайдете картинки і познайомитеся з головними героями серіалу феями Винкс: Блум, Флора, Стелла, Роксі, Муза, Лейла, Текна, Пікс і Трікс. Розфарбовуючи картинки, ваша дитина зануриться в справжню і захоплюючу казку.