Розмальовки на Новий 2020 рік Щури та миші.


Розмальовки на Новий 2020 рік з головним символом Щуром. Колекція картинок для дітей будь-якого віку: милі мишки, реалістичні щури, герої казок і мультфільмів (Міккі Маус, Том і Джеррі, Рататуй, Селестіна, Пінкі та Брейн, Стюарт Літтл), гризуни в одязі. Кожен знайде для себе розмальовки до нового 2020 році Щури – легкі рішення для дітей, складні розмальовки-антистрес для дорослих.

Для малюків 3-4 років підійдуть для розфарбовування невеликі зображення, нехай розфарбування буде максимально простою: ялинки, іграшки, гірлянди, сніговик, Дід мороз та Снігуронька.

Виберіть колір за смаком, не квапливо олівцями заштрихуйте фігуру всередині чорно-білого контуру. В процесі «пожвавлення» малюнка дитина вчиться підбирати кольори і відтінки, розфарбовуючи пізнає світ, переносить його на аркуш паперу. Розвиває уяву і посидючість.

Завантажити та роздрукувати розмальовки Щури до Нового 2020 року

У 5 років діти вже добре поводяться з фломастерами і фарбами, тому новорічну картинку вибирайте більш деталізованою. Підійдуть красиві великі зимові пейзажі, герої улюблених мультфільмів і атрибутика Нового року 2020. Креативні дошкільнята можуть, розфарбоване зображення домалювати дрібні деталі: ялинку, кульки, зірочки, або напис: «З Новим роком». Доповніть роботу привітаннями (побажань) і звичайна розфарбування перетвориться в листівку із новорічним привітанням.

Що б залучити дитину в казковий світ, запропонуйте написати лист Діда Мороза або Санта Клауса. Малюнок з мышатами вкладаємо в лист і відправляємо з найкращими побажаннями.

Згідно зі Східним календарем, символ 2020 року — Біла металева Щур.

Ми зібрали для вас велику новорічну добірку розмальовок, скачайте шаблон і роздрукуйте на принтері в форматі А4. Політ фантазії необмежений. Візьміть кольорові олівці, набір фломастерів або яскраві фарби і сміливо беріться за справу!

Вдалі розмальовки на Новий 2020 рік Пацюка поставте в рамочку або подаруйте, як листівку Бабусі з Дідусем, близьким і друзям. Завершіть розмальовку та оцініть красу створеного шедевра.