Розмальовки на тему моя сімя


Розмальовка сім’я – це добра і цікава історія про життя мудрої бабусі, всезнаючого дідуся, доброї мами, зайнятого, але такого веселого папи і маленьких непосид – дітей. Веселі картинки, напевно, хоч раз оживали в будь-якому будинку, в якому мешкають пустунчика, непосиди, прівереди і вередулі. Близькі і зрозумілі сюжети будуть цікаві дітям.

Розфарбовувати – працювати цікаво, осягати нові вершини, відкривати творчі горизонти, сидячи за своєю партою. Адже робота з кольоровими олівцями, фарбами, фломастерами допомагає випустити на волю творчий потенціал дитини, розповісти про внутрішній начинці, навіть переживання. Корисна розфарбування сім’я ще й тим, що вона є хорошою підказкою для дорослих у нелегкій справі – зрозуміти власних дітей. Для цього потрібно попросити дитину дати імена персонажів і придумати історію про них. Такий підхід пропагують психологи і знавці дитячих душ. Адже такі розповіді будуть сприятливо впливати на різні сфери розвитку – про фізіологічного до емоційного.

Розмальовка сім’я виконана на високому дизайнерському рівні. Дітям з такими картинками легко, цікаво та весело. Адже не доводиться придивлятися, щоб правильно виконати малюнок або діяти навмання. Всі зображення виконані якісно і зрозуміло.

Завантажити та роздрукувати розмальовки про сім’ю