Розмальовки Тотал спайс


Розмальовки тотал спайс – це мультиплікаційна історія про трьох дівчат-шпионках в картинках. Дітвора обов’язково захоче розмалювати улюблених героїнь, «одягнувши» на них кращі костюми. Звичайні, на перший погляд, дівчата насправді живуть під прикриттям і таємно виконують супер важливу місію – захищають планету і її мешканців від посягань Зла. Вони хоробрі і відважні, завжди готові прийти на допомогу слабкому суті чи нужденному людині. На озброєнні у них не тільки доблесні якості, але і секретні штучки, заховані в найнесподіваніших предметах.
В цілому мультфільм добрий, має сенс і мораль. Тому він подобається багатьом дітям, адже тут можна дізнаватися нове і вчитися весело. Розмальовки тотал прайс також створені не тільки для розваги, але і розвитку дітей. Орудуючи пензлями, олівцями або фломастерами хлопці покращують свою пам’ять, моторику рук, кмітливість і творчу уяву.
Кожне зображення – це кропітка праця художника, щоб розмальовки тотал прайс радували дітвору і приносили їм тільки користь. Добре окреслені картинки ретельно продумані з точки зору графіки і сюжету. Кожна дівчинка зможе розфарбувати свою улюблену героїню.

Завантажити та роздрукувати розмальовки тотал спайс