Рисунки Рівердейл для срисовки олівцем


Рівердейл (англ. Riverdale) – американська драма, заснована на коміксах Арчі. Серіал вийшов популярним і фанати почали зображати улюблених героїв, створюючи чудові фан-арти. Для любителів малювати тут зібрані прикольні малюнки Рівердейл для срисовки.

Простий малюнок

Гарний арт Рівердейл

Акварель

Список головних героїв:
Арчібальд «Арчі» Ендрюс – старшокласник, пише музику та грає на гітарі, всупереч батькові та футбольному тренеру. Зустрічається з Веронікою.
Елізабет “Бетті” Купер – розумна і мила дівчина. Почала спілкуватися з Веронікою, бо втомилася бути ідеальною дочкою, студенткою та сестрою. Зустрічається із Джагхедом (Бакланом).
Вероніка Лодж — розумна, впевнена в собі старшокласниця, яка повертається до Рівердейла з Нью-Йорка, намагаючись розпочати нове життя після скандалу, пов’язаного з її батьком. Колишня дівчина Арчі, але пара знову об’єднується наприкінці 3-го сезону.
Форсайт Пендлтон “Джагхед” Джонс III – найкращий друг Арчі, новий глава банди “Змії Саутсайда”, хлопець Бетті. Є письменником.
Герміона Лодж – мати Вероніки, дружина Хірома, новий мер Рівердейла.
Шеріл Блоссом – багата дівчина-маніпулятор, яка втратила брата-близнюка в загадковій катастрофі, зустрічається з Тоні Топаз.
Джозі МакКой — зарозуміла та амбітна дівчина, яка є солісткою музичного гурту «Джозі та кішечки», зустрічалася з Арчі. У 3 сезоні виїхала з Рівердейла.
Еліс Купер – мати Бетті, яка є редактором місцевої газети. Вона перфекціоніст, яка звалює надто високі очікування на свою дочку. У третьому сезоні потрапила до секти, що називається «Ферма».
Фредерік “Фред” Ендрюс – батько Арчі, який володіє будівельною фірмою. Сподівається, що син колись візьме на себе сімейний бізнес. Через смерть актора Люка Перрі персонажа прибрали із серіалу.
Кевін Келлер – популярний учень середньої школи. Найкращий друг Бетті Купер.
Форсайт Пендлтон “ЕфПі” Джонс II – колишній глава злочинної банди мотоциклістів “Змії Саутсайда”, які живуть і працюють у південній частині Рівердейла. Нині новий шериф Рівердейла. Батько Джагхеда та Джеллібін, чоловік Гледіс.
Хайром Лодж – батько Вероніки, чоловік Герміони Лодж. Впливова людина та власник фірми «Lodge Industries». Відсидів у в’язниці п’ять місяців, після чого повернувся до родини. Вперше з’явився у 1 серії 2 сезони.
Реджі Ментел – давній друг Арчі та міський жартівник. Після одного сезону Росс Батлер залишив шоу через завантаженість у інших проектах. У наступних сезонах роль Реджі гратиме інший актор, Чарльз Мелтон. Зустрічався з Веронікою, але пара розлучилася.
Антуанетта «Тоні» Топаз – студентка Саутсайд-Хай та член зміїв у Саутсайді, учениця школи Рівердейла, подруга Джагхеда, дівчина Шеріл Блоссом.