Розмальовка білка


Розмальовка білка – буде не менш цікавою, ніж попередні теми. Унікальність такої розмальовки, полягає в тому, що вона включає в себе різний графічні стилі: мультиплікаційний, художній, реалістичний. Білка може виглядати як жива чи бути як трафарет, для полегшеного сприйняття.

Розмальовка білка, допомагає побачити одного і того ж персонажа в різних полях і позах, що підсилює уяву. Так в мультфільмі білка – це перетворений чаклун, у казці – вона кудесниця, яка розважає заморських гостей і горішки гризе, в оповіданні – це реальне опис тварини. Є багато різних варіантів, але головне те, що ваша дитина може придумати свою історію кожної окремої білку, доповнити її образ. Для цього достатньо розповісти йому, хто такі білочки, чим вони живляться, де живуть, як будують будиночок та інші не менш важливі аспекти. Чим більше ви розкажіть про тварину, тим ширше будуть знання дитини.

Роздруківка розмальовки білка, допоможе дізнатися невелику частину дикої природи в образі білки. Спробувати познайомитись поближче це дивовижне тварина. Вийдете в найближчий парк з чадом і погодуйте білок, повірте, після такої незабутньої зустрічі дитина з радістю візьметься за олівці та фломастери.

Завантажити та роздрукувати розмальовки білка