Розмальовка комахи


Розмальовка комахи – це світ маленьких істот, кількість яких, на нашій планеті, з кожним днем зростає. Чим же може бути захоплюючий цей світ? Адже більшість дітей і дорослих бояться комах. Згадайте, як ви реагуєте на комара, павука або таргана. Але без цих істот не було б рівноваги в природі.

Роздрукувавши розмальовку комахи, можна в будь-який момент, коли вам необхідно зайняти дитину. У ній може бути показана середовище проживання комахи, наприклад, мурахи в мурашнику, черв’як в землі, бабка в очеретах. А як цікаво вони влаштовані! Мало хто може похвалитися вмінням перетворюватися з некрасивою гусениці в прекрасну метелика! Хто з дорослих, ще може розповісти про ці чудеса природи? Тільки ви.

Розмальовка комахи, дозволяє вивчити комах з різних сторін – персонажі мультфільмів (Бджола з «Бі Муві», «Комашки»), герої комп’ютерних ігор (різні богомоли, павуки), а також справжні реалістичні фотографії живої природи та її маленьких мешканців. Фотограф чекав своєї години і, нарешті, встиг зробити унікальний знімок, які митці адаптували для дітей у прості малюнки. Зробити з розмальовки квест може кожен, хто хоче приємно здивувати дитину. Подарувати цій розфарбуванням справжня пригода.

Завантажити та роздрукувати картинки з комахами