Розмальовка теремок


Розмальовка теремок створена за мотивами улюбленої дитячої народної казки. Пробігає по лісі мишка знайшла себе затишний будиночок – теремок. Незабаром в такому прекрасному і славному будові захотіли жити і інші мешканці лісу. Мишка нікому не відмовляла і всіх запрошувала в затишне житло. Але коли в нього вирішив оселитися мишко клишоногий, то теремок розвалився. Але дружні звірі не зневірилися, а вирішили побудувати новий будиночок, ще красивіше, тепліше і міцніше.
Однойменна казка вчить дітей гостинності, взаємодопомоги і працьовитості. Також на прикладі казкових персонажів маленька аудиторія бачить, як важливо мати друзів і цінувати тих, хто знаходиться поруч. Розмальовка теремок розвиває у хлопців посидючість, адже, щоб виконати картинку акуратно і красиво, обов’язково потрібно постаратися. Також робота з кольоровими олівцями і фарбами сприятливо впливає на творчий потенціал малюків.
Улюблена казка обов’язково оживе на сторінках розмальовки теремок. Можна запропонувати наповнити кольором чорно-білі картинки після прочитання та обговорення казки. Коли всі малюнки стануть кольоровими, можна попросити дитину самому розповісти дивовижну історію лісових жителів, користуючись своїми сюжетними зображеннями.

Завантажити та роздрукувати розмальовки про Теремок