Розмальовка вовк


Розмальовка вовк – перенесе вас в лісовий світ. Крім того, що ці тварини неймовірно красиві, вони ще й благородні. По своїй природі вовк сильний, спритний і хитрий. У казках, часто його називають дурним, хоча це не так.
У розфарбуванні вовк ви зустрінете не тільки реалістичних тварин, але і героїв мультфільмів і коміксів. Вовк часто зустрічається в мультфільмах, як негативний персонаж. Наприклад, «Ну, постривай!»: бідному зайчику довелося багато пригод і небезпек, який будував підступний вовк. Звичайно, перемагає завжди Добро. Але ось пастки зроблені вовком не виглядають такими дурними. А казка «Червона Шапочка»: Вовк виявив хитрість – перевдягнувся в бабусю і прикинувся нею.

У розфарбуванні вовк, зібрані різні версії цієї тварини: хитрий, дурний, що втікає, ховається. Також можна дізнатися, як він взаємодіє з іншими персонажами. Ті ж російські народні казки описують, що кращим другом для нього лисиця була. В реальному світі ці тварини один до одного не прив’язані.

Ви можете роздрукувати розмальовку вовк як комікс або картки. Зможете скласти свою маленьку історію разом з малюком, для того щоб ближче познайомитися з цим чудовим тваринам. Якщо ви придумали план здивувати свою дитину, то йому підійде розмальовка, яка описує справжню життя вовка в лісі, його місце проживання, як заводить сім’ю і як полює.

Завантажити та роздрукувати розмальовки з вовками