Розмальовки ангели і янголята для дівчаток


Розмальовки ангели створені за мотивами сподобалися багатьом хлопцям мультфільму. У мультисериале показані дві компанії, які діють кожна на своїй стороні – Добра і Зла. По-справжньому повчальний, добрий, розумний і веселий мультик захоплює дітей яскравістю, харизматичними персонажами і неймовірними пригодами. Розмальовки друзі ангелів ще раз дадуть можливість маленьким глядачам доторкнутися до казки.
Центральним місцем дії є Золота школа, де майбутні ангели і демони осягають свою професію. Щоб стати повноцінним служителем Добра, ангелам не вистачає ще одного учасника, на пошуки якого вони вирушають. Розмальовки ангели допоможуть хлопцям допомогти пройти випробування, які зустрічають на своєму шляху герої, разом.
Дорослі можуть бути впевнені у високій якості розмальовки ангели. Кожне зображення виконано висококласно, воно може похвалитися чіткими кордонами, продуманими дрібними деталями і сюжетами. Розмальовки друзі ангелів допоможуть провести час із користю, адже працюючи олівцями або фарбами, діти вчаться фантазувати, тренують мислення та уяву, не кажучи вже про такі якості, як уважність, посидючість, старанність.

Завантажити та роздрукувати розмальовки з Ангелами