Розмальовки Винкс Блум


Блум – головна героїня анімаційного мультфільму, красива і добра з чарівними блакитними очима і рудим кучерявим волоссям. Її посмішка надихає багатьох шанувальників серіалу Винкс. Блум – бешкетниця, яка створила Клуб Винкс і об’єднала всіх подруг воєдино. Вона – руда фея королівського роду планети Доміно і вона завжди стоїть за правду та мир у всьому світі. Коли Блум перетворюється на фею, на ній з’являється блакитний костюм, що складається з топа і міні-спідниці, рукавичок і каблуків.
Розмальовки Винкс Блум можуть перетворити її на найкрасивішу модницю в будь-яких шатах і кольорах. Вона стане першою дівчиною магічної школи! Якщо у звичайному житті Блум носить від синьо-жовтої одягу до штанів і джинсів з сердечками, то Розмальовки Винкс Блум перетворять її в абсолютно нову фею, яку ще ніхто не бачив.
Її улюблений предмет — зілля-варення, а улюблене заклинання — Вогонь Дракона. Улюблена їжа Блум — піца, вона любить романтичні комедії і поп-музику. Улюблений колір фіолетовий і червоний. Виберіть картинку розмальовку з Винкс і негайно приступайте до розфарбовування феї. Блум – улюблениця мільйонів фанатів. В одязі Блум воліє жовті і сині відтінки. Любить носити міні-спідниці з блакитними панчохами і туфлі-кеди на високій шнурівці.

Ці розмальовки для дівчаток, вони дуже люблять фей і принцес, тому розмальовки Винкс Блум вам дуже сподобаються, вони яскраві і наповнені казкою. Картинки в розділі регулярно оновлюються!

Завантажити та роздрукувати розмальовки Винкс Блум