Цибуля розфарбування


Цибуля розмальовка – це всім відомий овоч, що росте на грядці. Здавна відомі її цілющі властивості. Щоб уявити, як виглядає цей овоч, можна цибулю розфарбування роздрукувати, а потім вже почати фантазувати.
Ті, у кого є дача, знають, що цей овоч росте на грядці. Корисно є не тільки його верхні стебла – зелений лук, але і ту частину, яка знаходиться в землі – цибуля ріпка. Якщо цибуля розфарбування роздрукувати, то можна не тільки створити реальні картинки, але і веселі часом казкові. Варто лише згадати забавного героя відомої казки «Чіполіно». Дорослі разом з дітьми зможуть розфарбувати його, а також придумати продовження цієї цікавою і всіма улюбленої казки Джанні Родарі. Скільки цікавих пригод сталося з самими звичайними овочами. Веселі картинки з цієї казки, які можна розфарбувати, що може бути цікавіше?

Багато діти думають, що цибуля буває тільки зеленим, якщо мова йде про всіма улюбленої зелені, яку додають в салат, а також білим з коричневою шкіркою, якщо мова йде про луці ріпка. Але, виявляється, існують й інші види цибулі. Наприклад, є червоний лук. Наші цибулю розмальовки дозволять розширити уявлення дітей про це, здавалося б, всім відомому овоче. При бажанні можна цибуля розмальовку роздрукувати, щоб разом з дорослими пофантазувати.

Роздрукувати розмальовки зелений лук